Французька Рив'єра: Ментон,Ніцца та Канни | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Французька Рив’єра: Ментон,Ніцца та Канни

Рив'єра французька
Французька Рив’єра

Нам здається несправедливим, що Францію сприймають лише через призу Парижа. Це, як судити про будинок з його вітальні, гарно, але не показує всього. Тож ми пропонуємо вам невеличку подорож до Франції, а точніше її лазурного узбережжя.

Запевняємо, що поїздка у Францію за ціною не вийде дорожчою за тиждень в одній з європейських столиць. На нас чекає Ментон, Ніцца, Канни, Сен-Тропе, Тулон і Марсель.

Ментон

Ментон
Ментон

Почнемо з крайньої точки Французької Рив’єри – міста Ментон. Воно розташоване найсхідніше на узбережжі, поруч з Монако. Це старе середньовічне містечко з зеленими садами, чистими пляжами, кам’яними вулицями і багатим минулим. Тут майже немає туристів.

Ментон підійде для тих, хто хоче насолодитись старовиною, але не горить бажанням штовхатися в натовпі туристів. З архітектурних пам’яток міста радимо собор Сен-Мішель та палац Карноле. Окремої згадки заслуговують сади Ментона: Парк дю Піані, Сад де Коломб’єр, сад вілли Марії Серени і ботанічний сад Валь-Рамі – це дивовижні місця, де можна приємно провести вечір, милуючись краєвидами. І, звичайно, рекомендуємо бездоганні пляжі міста.

Ніцца

Ніцца
Ніцца

Не можна вирушити в подорож Францією і не зазирнути до Ніцци. Ніцца – це синонім фешенебельного відпочинку: дорогі готелі, приголомшливі пляжі, фешенебельні магазини і всі принади життя в одному місці. Це столиця Французької Рив’єри.

Але крім всього цього лоску, Ніцца – це ще й гарне старовинне містечко, де приємно погуляти. Старі вулички приховують безліч таємниць: древні собори, вишукані церкви, елегантна ратуша і музеї. В Ніцці їх безліч! Особисто ми рекомендуємо Музей Шагала і Музей Матіса, а також Музей образотворчих мистецтв, де виставлені роботи Дега, Ренуара і Моне. Крім того, виставкові зали є у палаці Масена, палаці Ласкарі, замку Вальроз.

Якщо стомитесь від шуму галасливої Ніцци, спокійний відпочинок у Франції забезпечить невеличке містечко Сен-Жан-Кап-Ферра. Воно заховалось серед соснових гаїв і підкорить ваше серце мальовничими бухтами та недоторканою природою. Є тут і кілька старовинних іменитих вілл – вілла Леопольда вважається найдорожчою в світі, а вілла баронеси Беатріс Ефруссі-де-Ротшильд перетворена на унікальний музей французького мистецтва.

Канни

Канни
Канни

Канни, передусім, відомі своїм кінофестивалем, але насправді життя тут вирує постійно. Якщо ви приєднаєте до свого відпочинку у Франції Канни, вони приємно вас здивують не лише хорошим кіно.

В самому місті цікавим буде квартал Сюке, тут розташований старовинний замок з розкішним садом. Крім того, поблизу Канн є чудові Леринські острови. Острів Сент-Маргеріт колись був королівським портом, саме тут народилась легенда про людину в залізній масці. А острів Сент-Оноре втопає в зелені, серед якої заховався один з найстаріших монастирів Європи – Лерінське абатство.


На сьогодні все, але на цьому наша подорож до Франції не завершується, у наступній статті читайте про Сен-Тропе, Тулон та Марсель. До зустрічі!


Поїхали з нами!