Європейський відпочинок під боком – тури в Закопане | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Європейський відпочинок під боком – тури в Закопане

Польща, Закопане
Закопане, Польща

Гірськолижний курорт Закопане полюбляють українці, адже траси там набагато кращі за наші вітчизняні, а ціни значно нижчі за європейські. Крім того, у нас тепер безвіз, тому кататись на лижі в Польщу можна, хоч кожні вихідні.

Перебираючи гірськолижні курорти Польщі, варто визнати, що Закопане не найпрестижніший курорт, але в нього є очевидні плюси. Доступний скі-пас та спорядження, достойні готелі з адекватними цінами, хороші траси, за якістю яких слідкують. Ну і практична відсутність мовного бар’єру теж дається взнаки (хоча б на пальцях, але поляк українця зрозуміє).

З мінусів відпочинку в Закопане – тут буває доволі людно, особливо у вихідні та свята.

Траси курорту Закопане

Закопане з одна в трас
Одна з трас в Закопане

За великим рахунком гірськолижний курорт Закопане розрахований на середняків. Так, тут є кілька чорних трас, але переважають червоні та сині. Тому фрірайдерам і любителям поганяти адреналін тут буде нудно.

Закопане має 10 великих зон для катання. Найпопулярніші Губалувка, Носаль, Каспровий Верх і Поляна Шимошкова. Вони розташовані на висоті 830-2000 м.

Найпопулярнішим можна сміливо назвати Каспровий Верх (1985 м). Катаються тут в основному професіонали, як лижники, так і сноубордисти, На цьому схилі зосереджено найбільше чорних трас. Найдовша – 9км з перепадом висоти 940 м.

А от Губалувка (1120 м) – вершина для лінивих лижників, адже тут працює фунікулер, нижня станція якого знаходиться в центрі Закопане. Всього на вершині 6 трас, розрахованих на середнячків та початківців. Є халф-пайп для сноубордистів. Максимальний перепад висоти на трасі – 300 м. Найдовша траса – 1600 м.

Поляна Шимошкова (1140 м) розташована на південному схилі хребта Губалувка. Особливість тутешньої зони в тому, що доволі крутий схил донизу стає пологішим. Максимальна довжина траси 1950м. Перепад висот до 280 м.

На півдні Закопане знаходиться зона для катання Носаль (1206 м). Вона розміщена на північному схилі однойменної гори. Основа комплексу – один з кращих польських слаломних схилів. Він реально крутий, має сертифікат FIS. Також є траси для досвідчених лижників (максимальний перепад висот – 245 м) і 5 легких трас для новачків, з максимальним перепадом в 33 м.

Деякі траси Закопане мають вечірнє освітлення.

Кілька слів про скі-пас в Закопане

Закопане в скі-пас
Скі-пас в Закопане

Поняття єдиного скі-пасу в Закопане немає. Іншими словами, купивши абонемент, ви прив’язуєте себе до одного підйомника. Як варіант, можна купувати разові квитки і пробувати себе на різних схилах. Щоб пересуватись між підйомниками, а також, щоб дістатись до зони катання з готелю, доведеться користуватись громадським транспортом.

Є також абонементи вихідного дня і на 10 поїздок. Діти до 10 років, при наявності посвідчення з фото, можуть отримати скі-пас безкоштовно. Підліткам до 16 років і пенсіонерам надається знижка 25%.


Ми організовуємо тури в Закопане. Кількість днів обираєте ви: від туру вихідного дня до повноцінного відпочинку на курорті. Звертайтесь.


Поїхали з нами!