Especially for tourists: курорт Макаді-Бей | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Especially for tourists: курорт Макаді-Бей

Єгипет, Макаді Бей
Макаді-Бей, Єгипет

До чого вже техніка дійшла… Точніше туристичний бізнес дійшов: тепер для туристів будують цілі курорти. Взяти хоча б Макаді-Бей. Було собі тихе безлюдне узбережжя біля Хургади і раптом молодий перспективний курорт.

Відпочинок в Макаді-Бей рекомендують тим, хто втомився від невгамовного галасу Хургади, але все ж таки не хоче далеко їхати від її принад. Або тим, кого галас і тусовки взагалі не цікавлять, тобто фанатів спокійно-релаксової відпустки.

Готелі Макаді-Бей

Макаді Бей з один готелів в
Один з готелів в Макаді-Бей

По суті, Макаді-Бей – це 15 фешенебельних готелів і розбудована навколо них інфраструктура: дорогі бутики, колоритні ресторани і тому подібна розкіш. Це як компактне, дороге і комфортне містечко, навіть готелі Макаді-Бей збудовані в одному стилі, адже зводились практично одночасно. Мінус – альтернативи, типу зняти хату у місцевих, тут немає.

Пляжі Макаді-Бей

Макаді-Бей пляжів з один в
Один з пляжів в Макаді-Бей

Не пляжі, а мрія – довгі піщані простори, омиті чистим морем, а по сусідству яскравий та живий кораловий риф. Логічно, що практично всі пляжі Макаді-Бей закріплені за готелями. Всі вони піщані з пологим спуском у море. Увага, на пляжах Iberotel Makadi Oasis, Iberotel Makadi Beach і Iberotel Makadi Saray Resort необхідне спеціальне взуття, бо кораловий риф підходить до берега надто близько.

Як ви вже, мабуть, здогадуєтесь, купувати гарячі тури в Макаді-Бей в Єгипті краще сімейним парам, бо молоді тут буде нуднувато. Як-не-як, а все активне життя обертається навколо готелів (як варіант, тут можна відпочити від надто бурхливого життя Хургади). Але тут є одна розкішна розвага – дайвінг.

Дайвінг в Макаді-Бей

Макаді-Бей дайвінг в
Дайвінг в Макаді-Бей

В Макаді-Бей аж два коралові рифи. Причому до них дістанеться навіть, ну дуже лінивий турист. Один з рифів знаходиться прямо навпроти центрального пляжу. Навіщо далеко ходити? Встав собі з лежачка, вдягнув маску і гайда пірнати до баракуд, макрель, скатів і рифових акул (тих, що не кусаються). Рай…

Особливо дайвери люблять острів Гіфтун, бо тут є додаткова опція – «Пограй в пірата». Справа в тому, що пірнальники не рідко знаходили тут уламки кораблів, от і мріють знайти ще й золото. Ще поки ніхто не знайшов, але раптом…

Цікавим є острів Абу Начіш з навколишнім його рифом (довжина 1 км). Але будьте обережні, тут досить сильні течії.

В Макаді-Бей працює 4 професійні дайв-центри, де тренери прямо горять бажанням навчити вас пірнати. Словом, заради розкішного дайвінгу варто купити тури в Макаді-Бей.

Культурне життя в Макаді-Бей

Св. Антонія монастир
Монастир Св. Антонія

Релаксаційно-меланхоліні тури в Макаді-Бей можна розбавити цікавою екскурсійною програмою, ви ж все-таки в Єгипті, тут куди не ступи на пам’ятку натрапиш. В рейтингу, звичайно, лідирують фараони і піраміди, але ми радимо відвідати монастирі Св. Антонія і Св. Павла, що знаходяться доволі близько від курорту. Крім того, обов’язково запишіться на екскурсію в Луксор, не пошкодуєте.


То як? Хочете чогось нового, тоді саме час купувати гарячий тур в Макаді-Бей. Чекаємо на вас!


Поїхали з нами!