Довгі осінні вихідні? Розігнати нудьгу допоможе тур в Амстердам | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Довгі осінні вихідні? Розігнати нудьгу допоможе тур в Амстердам

Амстердам
Амстердам

А ви знаєте, що попереду аж 3 вихідні дні? Пропонуємо провести їх в Амстердамі, адже немає кращого місця, щоб розігнати осінню нудьгу.

Екскурсійні тури в Амстердам, зазвичай, мають свій туристичний маршрут, але ми хочемо запропонувати вам цікаву і веселу альтернативу, де будуть «незатерті» місця столиці Нідерландів, смачна їжа і заборонені ласощі.;)

Бик та його яйця

Бик атакуючий
Атакуючий бик

Так-так, ви все правильно прочитали. В Амстердамі на Біржовій площі є статуя бика. Спочатку «Атакуючий бик» мав символізувати енергію, силу та непередбачуваність фінансового ринку. Але туристи придумали йому набагато цікавіше застосування. Кажуть, що якщо потерти бику причинне місце – то проблем з грошима у вас ніколи не буде. Діє це чи ні – невідомо, але це саме місце у бика вже добряче блищить. Терти чи не терти – вирішувати вам, зрештою гроші ніколи не бувають зайві;) Тури в Амстердам якраз і створені для екстраординарних вчинків.

Коли будинки починають танцювати…

Будинки танцюючі
Танцюючі будинки

Спокійно! Це ви не надихались п’янким повітрям Амстердаму і справа навіть не в товарі з кофешопу (якщо ви вже закупились) – ці будинки справді майже «танцюють», схилившись, то на один, то на інший бік!

Танцюючі будинки –це одна з родзинок поїздок в Амстердам. Але, на жаль, туристи більше захоплюються каналами і рідко піднімають голову вгору. А варто…

Так от, секрет «Танцюючих будинків» в старих палях, на яких вони стоять, а ще в унікальному болотяному грунті та торфі. Словом, такі веселі будинки додають особливого, трошки хуліганського шарму місту. З рештою, Амстердаму – це безумовно личить.

Міст “Пітон”

Ще один доказ, що нідерландці чхати хотіли на загальноприйняті канони, стандарти і навіть закони фізики. Яскраво-червоний міст «Пітон» вигинається під всіма можливими кутами і особливо футуристично він виглядає ввечері, в світлі вогнів. Міст «Пітон» чудово підійде для кількох оригінальних світлин.

Музей родини Хелфінк

Хелфінк музей родини
Музей родини Хелфінк

Музей родини Хелфінк – саме з тих самобутніх музеїв, де особливо яскраво відчувається атмосфера міста. Зазвичай, такі музеї ховаються у внутрішніх двориках, подалі від допитливих очей. Тут майже немає туристів.

Хочете зробити свій автобусний тур в Амстердам справді особливим? Тоді завітайте в музей родини Хелфінкна вулиці Keizergracht. В Хелфінку можна не лише побродити по залам, а й посидіти в зручному кріслі, погортати цікаву книгу. Тут не знають, що таке табличка «Руками не чіпати». А ще у внутрішньому дворику музею є справжнє диво – розкішний сад з пишною зеленню, скульптурами, фонтаном та величезним ставком!

Червоні ліхтарі, куди ж без них!

Літхтарів вулиця червоних
Вулиця Червоних ліхтарів

Є в Амстердамі місце, куди туристів тягне, як магнітом. Ви вже, певно, здогадались про, що ми – про вулицю Червоних ліхтарів. Кожному іноземцю хочеться дізнатись, яке воно, таємне життя нідерландської столиці, тому рідко коли поїздка в Амстердам не включає відвідин цього місця. Додамо, що в Амстердамі легалізована проституція, легкі наркотики, цікаві грибочки з галюциногенним ефектом і ще багато чого, за що на Батьківщині ви б, мінімум, штраф заплатили. А ще вулицю Червоних ліхтарів не можна фотографувати, підігріває інтерес еге ж?

«Смішні» пиріжки та багато іншого

SmokieCoffeeshop
SmokieCoffeeshop

Безневинна назва «кофешоп» приховує багато цікавого, адже в Амстердамі так називають кафе, де продають тістечка з гашишем та пиріжки з марихуаною. Знову ж таки, пробувати чи ні – справа ваша, але таке меню точно додасть нових фарб у ваш екскурсійний тур Амстердамом. Найрозповсюдженіші назви, за якими можна знайти кофешоп: SmokieCoffeeshop, AbraxaxCoffeeshop, Amnesia, 420 Café, BABA Coffeeshop.

Смачна їжа без побічних ефектів

Ми переконані, що екскурсійний тур в будь-яку крану без дегустації національних страв буде однобоким. А в Нідерландах, між іншим, дуже смачна кухня, хоча і дещо екстравагантна. Тут до смачнючого сиру в баночці подають… варення. До слова, якщо купуватимете сир додому, то зберігайте його в папері, а не в целофанових пакетах, тоді точно довезете його в первозданному вигляді.

А ще обов’язково спробуйте місцевий оселедець, його подають на свіженьких булках з цибулею та маринованими огірочками. Ням-ням…


Ось такий автобусний тур в Амстердам зі Львова ми пропонуємо. Приєднуйтесь, ви не пошкодуєте!


Поїхали з нами!