Замовити тур в Чорногорію | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86Найбільша туристична мережа в Україні!

Лише надійні партнери!

Гарантія повернення грошей!

Вже понад 400 000 туристів відпочили з нами! НАЙКРАЩІ ТУРИ В ЧОРНОГОРІЮ!

 ЯКІСТЬ І ГАРАНТІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ГРОШЕЙ!


Все включено!


Зніміть з себе всі турботи. Ви оплачуєте тільки вартість туру і більше ні на що не витрачаєтесь!

Підбираємо Ваш

тур вручну!

Аналізуємо і пропонуємо Вам ідеальний тур, який відповідає всім Вашим побажанням – від готелю і пляжу, до розваг.

Кращі місця, де

ми відпочивали самі!

Ви обов’язково повернетеся з відпочинку щасливими! Адже ми пропонуємо Вам тільки ті місця, де були самі.Чорногорія – країна тисячі відтінків зеленого. Зелені гори, мов килимом вкривають ледь не кожний куточок цієї маленької затишної країни. Туристи потроху відкривають для себе чудову і гостину Чорногорію, адже як інакше пояснити зростаючий попит на тури в цю країну, а якщо мова йде про дешеві тури в Чорногорію, то в турагенство ледь черга не вибудовується (говоримо з власного досвіду).

Компанія «Поїхали з нами» вже багато років працює в сфері відпочинкового туризму, тому ми змогли вивести свою формулу, яка пояснює чому гарячі тури зі Львова в Чорногорію такі популярні. Перше, що схиляє туристів до покупки гарячих путівок в Чорногорію – це нереально круті пляжі. Цілих 73 км ідеально чистого пляжу поруч з найчистішим в світі морем (це доведено, і Адріатичне море з гордістю носить цей титул). До того ж тут є всі види пляжів: дрібний пісок, морська галька і навіть штучні бетонні плити. І всі однаково комфортні!

Другий важливий аргумент – відпочинок в Чорногорії дуже різноплановий. Наприклад, Будва – це молодіжний курорт, на якому нічне життя кипить і вирує, а ще це місто театральних і музичних фестивалів.

Недалеко від Будви знаходяться Бечічі, відомі змаганнями з пляжних видів спорту «Pro Beach Soccer». Тут у пошані активний відпочинок – параглайдинг, волейбол, теніс, баскетбол і різноманітні водні види спорту. Якщо ви розглядаєте для себе варіант пляжних турів в Чорногорію зі Львова, зверніть увагу на комфортабельний курорт Святий Стефан. Тут збереглися старовинні споруди, які всередині модернізовані і адаптовані під запити вимогливих європейських туристів. Чорногорія актуальна у будь-яку пору року! Тому, якщо ваша відпустка припадає на зиму – не засмучуйтесь. Путівки в Чорногорію, на курорти Колашин і Жабляк подарують вам справжній зимовий драйв, адже це одні з кращих гірськолижних курортів в Європі. Ну і не варто забувати про гарячі тури в Чорногорію, які передбачають екскурсійну програму, Адже Чорногорія – це не лише країна лісів, а й край найкрасивіших в Європі каньйонів та найбільшого середземноморського фльорда. Ціни на гарячі путівки в Чорногорію зі Львова багато в чому залежать від ваших запитів, сезону і звичайно ж курорту. Проте, ми впевнені, що зможемо підібрати для вас оптимальний варіант. Не гайте часу, відкрийте для себе одну з найкрасивіших країн світу!


ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НА ПІДБІР ТУРУ


Ви можете замовити тур або будь-яку іншу послугу заповнивши всі поля і вказавши контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує Вам для детального виявлення Ваших потреб.

Оформлення запиту не зобов’язує Вас робити бронювання цього туру!


У нашій базі понад 2000 турів, на будь-які дати!

Примітка:          Обов'язкові для заповнення поля позначені*.


Гарантія надійності

Ми гарантуємо Вам повернення грошей, в разі виникнення непередбачуваних обставин!

Гарантія відповідності

Ви можете бути впевнені, що Ви гарантовано приїдете в той готель, який замовили!


Гарантія ціни

Ви повністю застраховані від переплат. Ціни, заявлені оператором, є остаточними!

Гарантія збереження грошей

Не хвилюйтесь, якщо що-небудь піде не так, і Ви не зможете поїхати. Ви можете оформити страхування від невиїзду і Вам повернуть 100% вартості туру!ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НА ПІДБІР ТУРУ

У нашій базі понад 2000 турів, на будь-які дати!

Ім'я:*
Контактний телефон:*
Країна:*
Виліт з:
Готель:
Дата:
Бюджет туру:
Куди надіслати запит?*
Повідомлення:

Примітка:          Обов'язкові для заповнення поля позначені*.Поїхали з нами!