Замовити тур в Єгипет зі Львова | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86Найбільша туристична мережа в Україні!

Лише надійні партнери!

Гарантія повернення грошей!

Вже понад 400 000 туристів відпочили з нами!НАЙКРАЩІ АВТОБУСНІ ТУРИ  ЄВРОПОЮ!

 ЯКІСТЬ І ГАРАНТІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ГРОШЕЙ!


Все включено!


Зніміть з себе всі турботи. Ви оплачуєте тільки вартість туру і більше ні на що не витрачаєтесь!

Підбираємо Ваш

тур вручну!

Аналізуємо і пропонуємо Вам ідеальний тур, який відповідає всім Вашим побажанням – від готелю і пляжу, до розваг.

Кращі місця, де

ми відпочивали самі!

Ви обов’язково повернетеся з відпочинку щасливими! Адже ми пропонуємо Вам тільки ті місця, де були самі.Лише уявіть неквапливу подорож провінційними містечками, повз невеликі мальовничі села, через живописні зелені рівнини, де подекуди видніється блакить озер, повз величні та елегантні гори, які зранку укутані серпанком туману. Все це пропливає повз ваші очі, а під колесами стеляться десятки кілометрів дороги. Звичайно, як саме подорожувати, кожен з нас обирає сам, але в автобусних турах Європою є свій неповторний шарм та романтика. Адже найкрасивіші місця, найпривітніші люди і найсмачніша кухня саме в провінційних містечках і невеликих селах.

Багато хто з туристів побоюється брати гарячі автобусні тури по Європі через можливі складнощі з тривалими переїздами. Не будемо прикрашати дійсність, певні нюанси є, але вони є з будь-яким видом доїзду. Важливо раціонально оцінити плюси чи мінуси кожного. У автобусних турів плюсів досить багато.

Дешево і сердито

Дешеві автобусні тури по Європі дозволять вам побачити одразу кілька популярних країн за значно менші гроші, ніж, наприклад, самостійна подорож. Навіть, якщо ви оберете для себе найдорожчий з запропонованих турів, він буде мінімум вдвічі, а то й втричі дешевшим за переліт.

Все продумано за вас

Ще одна зручність такого виду пересування – це продуманість маршруту. Розробляючи автобусні тури в Європу зі Львова, ми намагаємось включити до подорожі найпопулярніші міста та пам’ятки тієї країни, в яку ви їдете.

Вам не потрібно складати список місць, які б ви хотіли відвідати, продумувати маршрут абощо. Все це за вас зробить супроводжуючий гід. Ця людина не лише організовує екскурсії та розповідає цікаві факти про країни. Його основне завдання – зробити ваш відпочинок максимально зручним і комфортним.

З власного досвіду скажемо, одними з найпопулярніших напрямків відпочинку є автобусні тури в Париж зі Львова, частенько замовляють путівки в Рим, взагалі автобусні тури в Італію зі Львова актуальні незалежно від пори року. Досить часто наші туристи обирають для себе автобусний тур в Амстердам. Не пасе задніх Відень, Прага, Берлін, Стокгольм, Мадрид і Барселона. Останнім часом користуються попитом автобусні тури в Будапешт зі Львова. Насправді перераховувати список можна дуже довго, тож повернемось до переваг такого автобусних турів Європою, про бюджетність і продуманість ми вже згадали.

2 за ціною одного

Не забувайте, що можна досить легко поєднати автобусні тури з відпочинком на морі. Для цього чудово підійде Чорногорія, Хорватія, Болгарія, Іспанія. Лише уявіть: зробивши тривалий вояж красивими містами Європи, ви потрапите на мальовничий пляж в атмосферу приємного релаксу. Шум прибою, м’який пісок і сонячні ванни – кращого фіналу для подорожі і не придумаєш!

Неминучі нові знайомства

Подорожуючи разом з досить великою групою, ви обов’язково познайомитесь з новими людьми. Нові знайомства, цікаві історії від пасажирів, взаємодопомога і виручка – разом з дружною компанією ваших однодумців довгі переїзди пролетять непомітно.

Збір інформації для самостійних подорожей

Врешті-решт автобусні тури по Європі допоможуть вам розробити власний маршрут подорожі, яку ви зможете втілити в майбутньому.

Замовити автобусний тур зі Львова в будь-яку країну Європи ви можете у компанії «Поїхали з нами». Ми підберемо вам кілька варіантів гарячих автобусних турів зі Львова з насиченою, цікавою програмою та якісним відпочинком. Приходьте.


ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НА ПІДБІР ТУРУ


Ви можете замовити тур або будь-яку іншу послугу заповнивши всі поля і вказавши контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує Вам для детального виявлення Ваших потреб.

Оформлення запиту не зобов’язує Вас робити бронювання цього туру!


У нашій базі понад 2000 турів, на будь-які дати!

Примітка:          Обов'язкові для заповнення поля позначені*.


Гарантія надійності

Ми гарантуємо Вам повернення грошей, в разі виникнення непередбачуваних обставин!

Гарантія відповідності

Ви можете бути впевнені, що Ви гарантовано приїдете в той готель, який замовили!


Гарантія ціни

Ви повністю застраховані від переплат. Ціни, заявлені оператором, є остаточними!

Гарантія збереження грошей

Не хвилюйтесь, якщо що-небудь піде не так, і Ви не зможете поїхати. Ви можете оформити страхування від невиїзду і Вам повернуть 100% вартості туру!ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НА ПІДБІР ТУРУ

У нашій базі понад 2000 турів, на будь-які дати!

Ім'я:*
Контактний телефон:*
Країна:*
Виліт з:
Готель:
Дата:
Бюджет туру:
Куди надіслати запит?*
Повідомлення:

Примітка:          Обов'язкові для заповнення поля позначені*.Поїхали з нами!