Тури в ОАЕ з Києва!

article-info
Citymax Hotel Sharjah 3*

1100$

Citymax Hotel Sharjah 3* знаходиться в красивому місті Шарджа в ОАЕ. За кілька метрів є неймовірна набережна Аль-Маджаз. Поблизу є багато торгових центрів Mega Mall, Lulu Mall. Недалеко є і пляж Аль-Хан.
Citymax Bur Dubai 3*

1512$

Citymax Bur Dubai 3* - тризірковий готель в ОАЕ, в місті Дубаї, поблизу нійвідоміших та цікавих туристичних місць.
Нідерланди. I♥Amsterdam (Новий рік в Амстердамі)

195€

Нідерланди - це казка в будь-яку пору року, а особливо Амстердам дуже популярне місце серед туристів. Це місто неймовірне, а в Новий рік - просто дивовижне. В Європі новорічні свята проходять по-своєму, тому, щоб відчути цю атмосферу, треба неодмінно відправлятись сюди і святкувати разом з європейцями ці святкові дні.
Red Castle Hotel Sharjah 4*

1469$

Red Castle Hotel Sharjah 4* - чотиризірковий готель в місті Шарджа, неподалік від аеропортів Шарджі та Дубаї. Поблизу є міський ринок, торгові центри та багато цікавих розваг.
Bahi Ajman Palace 5*

1690$

Bahi Ajman Palace 5* - готель високого рівня, розкішний курорт на 1 лінії від моря з приватним пляжем, розташований в ОАЕ. Неподалік від готелю знаходиться аеропорт Дубаї та аеропорт Шарджа.
Rixos Bab Al Bahr 5*

3020$

Rixos Bab Al Bahr 5* - п'ятизірковий готель у місті Рас Аль Хайм, неподалік центру міста Дубаї та аеропортів цих двох міст.