Тури на Шрі-Ланка

article-info
Lavanga Resort & Spa 5*

1580$

Lavanga Resort & Spa 5* - п'ятизірковий готель в місті Хіккадува, звідки легко дістатися до аеропорту міста Коломбо. Готель невеликий, проте дуже затишний та комфортабельний.
Jie Jie Beach By Jetwing 4*

1580$

Jie Jie Beach By Jetwing 4* - чотиризірковий готель на Шрі-Ланці з фантастичним видом на Індійський океан і власним пляжем.
Kabalana Boutique Hotel & Spa 3*

1600$

Kabalana Boutique Hotel & Spa 3* - готель з власним пляжем, з красивою територією та тропічним садом навколо, в першій лінії від моря на південному узбережжі Шрі-Ланки.
Hotel Sanmark 4*

1600$

Чотиризірковий готель в місті Ахангама - Hotel Sanmark 4* - затишний, з красивим інтер'єром, доглянутою зеленою територією та усіма зручностями, що необхідні для безтурботного та приємного відпочинку.
The Long Beach Resort 4*

1670$

The Long Beach Resort 4* - готель на Шрі-Ланці, на узбережжі Коггала, оточений фантастичною природою тропіків і поряд знаходяться багато культурних пам'яток, а також інкубаторій для черепах.
Lagoon Paradise Beach Resort 4*

1755$

Lagoon Paradise Beach Resort 4* - красивий готель на південному березі Шрі-Ланки, з невеликою, але зеленою та затишною територією. Навколо готелю дуже красива природа, а саме тут є і бананові дерева, і кокосові, і мангрові ліси. Природа вражаюча і екзотична, туристи в захваті від неї, тому приїхати на Шрі-Ланку однозначно варто.
Ranna 212 (ex. Portofino Resort ) 4*

1770$

Чотиризірковий готель Ranna 212 (ex. Portofino Resort ) 4* розташований на території пляжу Ранна, в тихому районі Тайланду - Тангалла.
Laya Beach 4*

1770$

Laya Beach 4* - готель на Шрі-Ланці, неподалік Коломбо, а саме - в місті Ваддува з виходом до Індійського океану. Готель не дуже великий, проте дуже красивий та затишний і закохує в себе з першого погляду.
The Palms 4*

1835$

Готель The Palms 4* розміщений на красивому пляжі Берувала на Шрі-Ланці з красивою приготельною територією та затишними номерами. Готельні номери сучасні, світлі та затишні, з кондиціонером, міні-баром та всіма зручностями.
Coral Sands Hikkaduwa 4*

1855$

Coral Sands Hikkaduwa 4* - затишний готель з приємною атмосферою для відпочинку, на березі Індійського океану, на такому гарному і екзотичному острові Шрі-Ланка.