Про нас | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


 

Про нас

Ми працюємо 7 днів на тиждень!

Графік роботи офісів:

Пн – Пт. 10:00 – 19:00

Сб. 11:00 – 16:00 

Нд. 11:00 – 15:00

 

Львів, пр-т Ч. Калини 51

(напроти верхнього Шувару)

067 676 88 86

 

Львів, вул. Кн. Ольги 114

(Аквапарк)

067 676 88 22

 
 

З будь-яких питань співпраці чи партнерства

067 438 48 49 (Директор)

sz@poehalisnami.com

 

 Наша ціль:

Зробити життя наших клієнтів яскравим і насиченим, завдяки новим враженням від подорожей і відпочинку. Отримувати від Вас теплі і позитивні відгуки. Заощадити Ваш час.

 

Наші ключові цінності:

1. Бути найкращими.

Підтримувати особистісний і професійний ріст.

2. Забезпечувати результат.

Створювати постійну цінність для наших клієнтів.

3. Робити це просто.

Перемагати простою і постійною якістю наших послуг.

 

Чому обирають «Поїхали з нами!»?

1) Ми знаємо, що продаємо. Кожен менеджер мережі «Поїхали з нами!” Подорожує, в середньому, 2 рази на рік і тестує до 60 готелів.

2) Нам довіряють. 56% клієнтів мережі – постійні клієнти і клієнти, що прийшли до нас по рекомендації рідних і близьких людей. З нами вже поїхали понад 400 000 туристів.

3) Ми доступні 24 години на добу. В разі термінового і важливого питання, Ви можете зв’язатись з нами в неробочий час. Наш клієнт класно відпочиває, в цей час ми працюємо. Клієнт відпочиває цілодобово і навіть уві сні. У цей час наш менеджер стежить за тим, щоб ніщо не зіпсувало враження від відпочинку. Тому, ми на зв’язку. Завжди.

4) Ми гарантуємо 100% повернення грошей. Якщо клієнт не зміг скористатися послугами з вини туроператора, ми завжди запропонуємо альтернативу або повернемо витрачені кошти в повному обсязі.

5) Ми фінансово стабільні. Мережа «Поїхали з нами!» не має боргів перед державою та туристичними операторами. Наші клієнти впевнені в тому, що отримають оплачений ними сервіс на 100%.

6) Ми контролюємо якість. Власники «Поїхали з нами!» не просиджують штани у комфортних кріслах, гортаючи звіти про продажі. Вони працюють в мережі, стежать за якістю обслуговування, беруть участь у вирішенні спірних питань, отримують у туроператорів кращі умови для клієнтів мережі.

7) Гарантія кращої ціни. Ми пропонуємо тури за «чесною ціною», без додаткових націнок та прихованих платежів. Якщо Вам запропонували дешевше, значить залишать без гарантій. Безкоштовного сервісу не буває.

8) Ми завжди ближче до клієнта. Наш менеджер готовий зробити крок назустріч клієнту і зустрінеться з Вами в зручному для Вас місці.

9) Ми слідкуємо за інноваціями. Кожен крок нашого туриста до першокласного відпочинку підтримується сучасною автоматизованою системою, що виключає системні помилки і зволікання в оформленні документів. Ми освоюємо все нове, що може бути цікаво для нашого клієнта – оплата туру частинами, розрахуватися електронними грошима і т.д.


Команда офісу вул. Кн. Ольги 114, Аквапарк

 

 


Поїхали з нами!