Як забронювати тур за найдешевшою ціною? | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Як забронювати тур за найдешевшою ціною?

Як забронювати тур за найдешевшою ціною?
Як забронювати тур за найдешевшою ціною?


Літо добігає до свого логічного завершення, а Ви ще навіть не думали про відпочинок? Тоді саме зараз, в серпні, слушний момент подумати про омріяну відпустку за помірною ціною.

Дуже багато людей не до кінця розуміють, що саме означає поняття “гарячий тур”. Спробуємо трішки роз”яснити що це таке і як воно працює.

1. Тури за найдешевшими цінами і справді вважаються гарячими, але “горіти” реально тур може за декілька днів чи тиждень до виїзду/вильоту. Якщо Вам у туристичній фірмі позиціонують за місяць чи навіть за 3 тижні до вильоту тур як гарячий, тоді серйозно задумайтесь над чесністю такого менеджера. Винятком може бути момент – коли за місяць до вильоту на бажану дату справді залишається мало місць на літак, тоді про це менеджер зобов”язаний Вас попередити, але всеодно такий тур не є гарячим.

2. Якщо Ви бачите позначку “гарячий тур” і справді налаштовані на його покупку, то не зволікайте, адже крім Вас його бачить ціла Україна і ймовірність того, що він чекатиме саме на Вас зменшується з кожною хвилиною.

3. Якщо Ви читали попередню нашу статтю, то тут також є ще один аргумент – скільки операторів – стільки і цін. Великі турфірми працюють з надзвичайно великою кількістю операторів і ймовірність того, що Вам знайдуть найнижчу ціну найвища при купівлі туру в широковідомих туристичних агенціях, таких, як “Поїхали з нами”.

4. Також останнє – важливо реально оцінювати свої можливості. Якщо Ваш цьогорічний бюджет не дозволяє Вам цього року поїхати в 5* і все включено, то менеджер не дістане Вам неймовірної ціни, як би довго Ви його про це не просили. Якщо все ж маєте якісь рамки, то назвіть їх менеджерові і він врахує усі ваші побажання і порадить те, що є найреальнішим.

Отже, довіряйте тільки найкращим свій відпочинок! Тоді оптимальна ціна і гарний відпочинок Вам гарантований.

©Ярина Добосевич, ТА “Поїхали з нами”


Поїхали з нами!