Чому купівля туристичної подорожі в малому і невідомому турагенстві - це ризик і як його уникнути. | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Чому купівля туристичної подорожі в малому і невідомому турагенстві – це ризик і як його уникнути.

Чому купівля туристичної подорожі в малому і невідомому турагенстві - це ризик і як його уникнути.
Чому купівля туристичної подорожі в малому і невідомому турагенстві – це ризик і як його уникнути.


2015 рік для нашої країни є дуже складним. Ми випробовуємо на міцність не тільки наші нервові і моральні сили, а й економічні. Коли нам фінансово складно вирватись на відпочинок, тоді шукаємо економний варіант, а як наслідок – ми приходимо в мале і невідоме агенство із надією, що нам дадуть знижку на омріяний тур і ми класно відпочинемо!

Але тут ми натрапляємо на камені спотикання.

Є кілька речей, які для комфортного відпочинку без ексцесів мусить знати кожен.

 

1. Маленька і непримітна турфірма – дешевша?

Ні. Чому? Бо усі великі чи малі, модні чи недуже фірми працюють з одними і тими ж туроператорами. І питання ціни є суперечливим – менша фірма – менша кількість операторів, з якими співпрацює, менший спектр цін, а отже… цілком можливо, що агент пропустить вигідну ціну і очікуючи меншу вартість, отримаєте дорожчий тур.

 

2. Велика знижка – то дуже добре.

Знижка – це завжди добре, звичайно, але, будьте уважні зі знижками. Якщо Вам з ходу називають ціни зі знижками – задумайтесь, який сенс менеджерам віддавати свій же заробіток Вам? Тому, такі агенти спочатку називають ціну вищу, а коли називають “ціну зі знижкою” – це реальна ціна, яка насправді в іншій фірмі буде вважатись – без знижки.

Трохи закулісної інформації – турагенство отримує досить малий процент на офіс комісій, чи Ви справді думаєте, що люди готові віддавати Вам увесь свій заробіток? Думаю, що ні.

Також, якщо справді роблять велику знижку – шукайте підводних каменів, уважно слідкуйте за підписанням договору – тобто чи точно той готель, який Ви хочете, чи це  точно та зірковість, харчування, кількість днів і тд!

 

3. Відома фірма –  більше гарантій!

Коли Ви бачите відому Вам назву фірми і їх більше, ніж 1 чи 2, тоді можете бути певними  – вона працює на репутацію. Чому? Бо прокол одного з офісів може вплинути на репутацію інших офісів, наприклад по цілій Україні. Тому великі фірми, такі як “Поїхали з нами” разом із центральним офісом розробляють програми та гарантії, щоб Ваш відпочинок був комфортним і деструктивні похитування економіки не впливали на Вашу подорож. Як от, наприклад, гарантія від невиїзду від “Поїхали з нами”.

Маленьким фірмам складно передбачити і “розрулити” ситуації типу банкрутства туроператора і в людей прогоряють гроші, а фірма особливо не бере на себе відповідальності, бо “звідки ми знали, що так станеться….”

 

Ми дбаємо про Вас, про Ваш відпочинок, ми 24 години з Вами на зв”язку. В кожній країні ми знаємо гідів та маємо можливість вирішити будь-яке питання, хоч на відстані в 10000 кілометрів. Довіряйте тільки професіоналам, у всьому!

©Ярина Добосевич, ТА “Поїхали з нами”

 

Поїхали з нами!