Турецький світ сонця, людей та білих машин | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Турецький світ сонця, людей та білих машин

Турецький світ сонця, людей та білих машин.
Турецький світ сонця, людей та білих машин.

 

Найбільша наша помилка трапляєтья тоді, коли ми недооцінюємо курортну Туреччину, а возвишаємо над цілим світом Чорногорію! Нічого поганого про Чорногорію говорити не будемо – а натомість розповімо про те місце, де лазурне море зустрічається із золотим піском, де сонце сідає за гори, а зелені дерева наповнюють силою. Туреччина – це місце, де всього лиш за годину можна опинитись там, де сонце заходить в море і наповнює місто літніми сутінковими барвами. Туреччина – це коли ввечері ти виходиш за межі готелі на яскраво освітлені вулиці, де тебе зустрічають усміхнені і привітні лиця місцевих жителів, це місце, де Ви  – це найважливіший гість і вся увага і турбота тільки для Вас! Вечірнє море знімає денну втому, а ранкові хвильки дають нові сили для подорожей.

Туреччина – це місце де дуже люблять котів! Їх тут дуже багато, всі доглянуті і в пошані. Тут для котів є цілі зоопарки в межах готелів. Тут навіть в деяких готелях світильники у вигляді котів. Таке бережливе ставлення до тварин достойне захоплення. Не можу не згадати як в одному із готелів поряд з охоронцем сидів великий білий, голубоокий хаскі, як потім виявилось – власником цього собаки був сам власник готелю!

Туреччина вражає своїми світлими тонами! Переважна більшість машин тут – білі! На дорогах це створює дуже позитивний і веселий настрій. Загалом наповнюєшся позитивом і радісними емоціями коли багато світлих кольорів, а коли на сонці неймовірна природа доповнює їх своїми барвами, а привітні, усміхнені лиця пересічних мешканців просто манять повертатись і відпочивати у вирі непідробної доброти і гостинності.

©Ярина Добосевич, ТА “Поїхали з нами”

 

Поїхали з нами!